Ammunition: Difference between revisions
From Grimhaven Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 97: | Line 97: | ||
| style="border: 2px solid black;" | 90 | | style="border: 2px solid black;" | 90 | ||
| style="border: 2px solid black;" | [[Crystalcrusher]], [[Enraged Crystal Golem]], [[Stone Devourer]], [[Magma Crawler]], [[Wiggler]]. | | style="border: 2px solid black;" | [[Crystalcrusher]], [[Enraged Crystal Golem]], [[Stone Devourer]], [[Magma Crawler]], [[Wiggler]]. | ||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:Training Arrow.gif|link=Diamond Arrow]] | |||
[[Diamond Arrow]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 0.80 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | 37 | |||
| style="border: 2px solid black;" | 1 | |||
| style="border: 2px solid black;" | None. | |||
|- | |- | ||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:Spectral Bolt.gif|link=Training Bolt]] | | style="border: 2px solid black;" | [[File:Spectral Bolt.gif|link=Training Bolt]] | ||