Events: Difference between revisions
From Grimhaven Wiki
(Created page with "=== Events=== {| class="wikitable sortable" style="border: 1px solid black; border-collapse: collapse; text-align: center;" |- ! style="border: 1px solid black; width: 20%;" | Name ! style="border: 1px solid black;" | Start Time ! style="border: 1px solid black;" | Duration ! style="border: 1px solid black; width: 40%;" | Rewards ! style="border: 1px solid black; width: 40%;" | Notes |- | style="border: 1px solid black;" | Gold Rush | style="border: 1px solid black;" | ?...") |
No edit summary |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
! style="border: 1px solid black; width: 40%;" | Notes | ! style="border: 1px solid black; width: 40%;" | Notes | ||
|- | |- | ||
| style="border: 1px solid black;" | | | style="border: 1px solid black; font-size: 120%; font-family: 'Comic Sans MS';" | [[Tag]] | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
| Line 14: | Line 14: | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
|- | |- | ||
| style="border: 1px solid black;" | | | style="border: 1px solid black; font-size: 120%; font-family: 'Comic Sans MS';" | [[Gold Rush]] | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
| Line 20: | Line 20: | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
|- | |- | ||
| style="border: 1px solid black;" | | | style="border: 1px solid black; font-size: 120%; font-family: 'Comic Sans MS';" | [[Zombie]] | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
| Line 26: | Line 26: | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
|- | |- | ||
| style="border: 1px solid black;" | | | style="border: 1px solid black; font-size: 120%; font-family: 'Comic Sans MS';" | [[Bomberman]] | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
| Line 32: | Line 32: | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
|- | |- | ||
| style="border: 1px solid black;" | | | style="border: 1px solid black; font-size: 120%; font-family: 'Comic Sans MS';" | [[Firestorm]] | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
| Line 38: | Line 38: | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
|- | |- | ||
| style="border: 1px solid black;" | Team Deathmatch Blizzard | | style="border: 1px solid black; font-size: 120%; font-family: 'Comic Sans MS';" | [[Boss Arena]] | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
|- | |||
| style="border: 1px solid black; font-size: 120%; font-family: 'Comic Sans MS';" | [[Capture The Flag]] | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
|- | |||
| style="border: 1px solid black; font-size: 120%; font-family: 'Comic Sans MS';" | [[Safe Zone]] | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
|- | |||
| style="border: 1px solid black; font-size: 120%; font-family: 'Comic Sans MS';" | [[Team Deathmatch Ancient Bridge]] | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
|- | |||
| style="border: 1px solid black; font-size: 120%; font-family: 'Comic Sans MS';" | [[Team Deathmatch Amazona]] | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
|- | |||
| style="border: 1px solid black; font-size: 120%; font-family: 'Comic Sans MS';" | [[Team Deathmatch Blizzard]] | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | |||
|- | |||
| style="border: 1px solid black; font-size: 120%; font-family: 'Comic Sans MS';" | [[PVP Island]] | |||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
| style="border: 1px solid black;" | ? | | style="border: 1px solid black;" | ? | ||
Revision as of 19:23, 20 July 2024
Events
| Name | Start Time | Duration | Rewards | Notes |
|---|---|---|---|---|
| Tag | ? | ? | ? | ? |
| Gold Rush | ? | ? | ? | ? |
| Zombie | ? | ? | ? | ? |
| Bomberman | ? | ? | ? | ? |
| Firestorm | ? | ? | ? | ? |
| Boss Arena | ? | ? | ? | ? |
| Capture The Flag | ? | ? | ? | ? |
| Safe Zone | ? | ? | ? | ? |
| Team Deathmatch Ancient Bridge | ? | ? | ? | ? |
| Team Deathmatch Amazona | ? | ? | ? | ? |
| Team Deathmatch Blizzard | ? | ? | ? | ? |
| PVP Island | ? | ? | ? | ? |