Quest Items: Difference between revisions
From Grimhaven Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 193: | Line 193: | ||
[[Durable Torch]] | [[Durable Torch]] | ||
| style="border: 2px solid black;" | 5.50 oz | | style="border: 2px solid black;" | 5.50 oz | ||
| style="border: 2px solid black;" | None. | |||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:36689.png|link=Mummified Skull]] | |||
[[Mummified Skull]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 13.50 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | None. | |||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:24855.png|link=Relic Skull]] | |||
[[Relic Skull]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 11.50 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | None. | | style="border: 2px solid black;" | None. | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 20:18, 30 November 2024
| Name | Weight | Dropped By |
|---|---|---|
| 29.50 oz | None. | |
| 500.00 oz | None. | |
| 500.00 oz | None. | |
| 500.00 oz | None. | |
| 500.00 oz | None. | |
| 20.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 15.00 oz | None. | |
| 0.20 oz | None. | |
| 0.20 oz | Gang Banger, Street Hustler, Young Thug, T-Bone Tony, C-Note Jamal, G-Money Frankie. | |
| 0.20 oz | Sneaky Thug, Rogue Bandit, Junkie Thief, T-Bone Tony, C-Note Jamal, G-Money Frankie. | |
| 22.00 oz | None. | |
| 0.85 oz | None. | |
| 1.00 oz | None. | |
| 35.00 oz | None. | |
| 52.00 oz | None. | |
| 9.30 oz | None. | |
| 1.80 oz | None. | |
| 5.50 oz | None. | |
| 1.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 250.00 oz | None. | |
| 200.00 oz | None. | |
| 150.00 oz | None. | |
| 150.00 oz | Zorvath the Shadowweaver. | |
| 150.00 oz | Morvane the Nightshroud. | |
| 150.00 oz | Thraxys the Coldhearted. | |
| 1.00 oz | None. | |
| 60.00 oz | None. | |
| 11.50 oz | None. | |
| 20.00 oz | None. | |
| 54.00 oz | None. | |
| 33.50 oz | None. | |
| 1.00 oz | None. | |
| 20.00 oz | None. | |
| 30.00 oz | None. | |
| 40.00 oz | None. | |
| 5.50 oz | None. | |
| 13.50 oz | None. | |
| 11.50 oz | None. |