Quest Items: Difference between revisions
From Grimhaven Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 204: | Line 204: | ||
| style="border: 2px solid black;" | 11.50 oz | | style="border: 2px solid black;" | 11.50 oz | ||
| style="border: 2px solid black;" | None. | | style="border: 2px solid black;" | None. | ||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:blackskull.png|link=Skull of Malakar Marrowmaw]] | |||
[[Skull of Malakar Marrowmaw]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 25.00 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[Malakar Marrowmaw]]. | |||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:redskull.png|link=Skull of Umbral Blazewing]] | |||
[[Skull of Umbral Blazewing]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 25.00 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[Umbral Blazewing]]. | |||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:yellowskull.png|link=Skull of Castiel Guardian]] | |||
[[Skull of Castiel Guardian]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 25.00 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[Castiel Guardian]]. | |||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:greenskull.png|link=Skull of Eldritch Wyrmood]] | |||
[[Skull of Eldritch Wyrmood]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 25.00 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[Eldritch Wyrmood]]. | |||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:purpleskull.png|link=Skull of Turtok Murkscale]] | |||
[[Skull of Turtok Murkscale]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 25.00 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[Turtok Murkscale]]. | |||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:blueskull.png|link=Skull of Alistar Oblivion]] | |||
[[Skull of Alistar Oblivion]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 25.00 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[Alistar Oblivion]]. | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 11:07, 15 December 2024
| Name | Weight | Dropped By |
|---|---|---|
| 29.50 oz | None. | |
| 500.00 oz | None. | |
| 500.00 oz | None. | |
| 500.00 oz | None. | |
| 500.00 oz | None. | |
| 20.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 15.00 oz | None. | |
| 0.20 oz | None. | |
| 0.20 oz | Gang Banger, Street Hustler, Young Thug, T-Bone Tony, C-Note Jamal, G-Money Frankie. | |
| 0.20 oz | Sneaky Thug, Rogue Bandit, Junkie Thief, T-Bone Tony, C-Note Jamal, G-Money Frankie. | |
| 22.00 oz | None. | |
| 0.85 oz | None. | |
| 1.00 oz | None. | |
| 35.00 oz | None. | |
| 52.00 oz | None. | |
| 9.30 oz | None. | |
| 1.80 oz | None. | |
| 5.50 oz | None. | |
| 1.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 250.00 oz | None. | |
| 200.00 oz | None. | |
| 150.00 oz | None. | |
| 150.00 oz | Zorvath the Shadowweaver. | |
| 150.00 oz | Morvane the Nightshroud. | |
| 150.00 oz | Thraxys the Coldhearted. | |
| 1.00 oz | None. | |
| 60.00 oz | None. | |
| 11.50 oz | None. | |
| 20.00 oz | None. | |
| 54.00 oz | None. | |
| 33.50 oz | None. | |
| 1.00 oz | None. | |
| 20.00 oz | None. | |
| 30.00 oz | None. | |
| 40.00 oz | None. | |
| 5.50 oz | None. | |
| 13.50 oz | None. | |
| 11.50 oz | None. | |
| 25.00 oz | Malakar Marrowmaw. | |
| 25.00 oz | Umbral Blazewing. | |
| 25.00 oz | Castiel Guardian. | |
| 25.00 oz | Eldritch Wyrmood. | |
| 25.00 oz | Turtok Murkscale. | |
| 25.00 oz | Alistar Oblivion. |