Addon Items: Difference between revisions
From Grimhaven Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 584: | Line 584: | ||
| style="border: 2px solid black;" | 12.00 oz | | style="border: 2px solid black;" | 12.00 oz | ||
| style="border: 2px solid black;" | [[Raging Mage]]. | | style="border: 2px solid black;" | [[Raging Mage]]. | ||
|- | |- | ||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:2446.png|link=Pharaoh Sword]] | | style="border: 2px solid black;" | [[File:2446.png|link=Pharaoh Sword]] | ||
| Line 739: | Line 734: | ||
| style="border: 2px solid black;" | 0.50 oz | | style="border: 2px solid black;" | 0.50 oz | ||
| style="border: 2px solid black;" | [[Orc]], [[Orc Spearman]], [[Orc Warrior]], [[Orc Shaman]], [[Orc Berserker]], [[Orc Leader]], [[Orc Warlord]], [[Orc Rider]], [[Orc Marauder]], [[Renegade Orc]]. | | style="border: 2px solid black;" | [[Orc]], [[Orc Spearman]], [[Orc Warrior]], [[Orc Shaman]], [[Orc Berserker]], [[Orc Leader]], [[Orc Warlord]], [[Orc Rider]], [[Orc Marauder]], [[Renegade Orc]]. | ||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:15430.png|link=Deepling Scales]] | |||
[[Deepling Scales]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 4.80 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[Deepling Worker]], [[Deepling Brawler]], [[Shark]]. | |||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:13870.png|link=Eye of a Deepling]] | |||
[[Eye of a Deepling]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 2.40 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[Deepling Brawler]], [[Deepling Elite]], [[Deepling Guard]], [[Deepling Master Librarian]], [[Deepling Scout]], [[Deepling Spellsinger]], [[Deepling Tyrant]], [[Deepling Warrior]], [[Deepling Worker]], [[Shark]]. | |||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:15425.png|link=Deepling Warts]] | |||
[[Deepling Warts]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 2.40 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[Deepling Elite]], [[Deepling Warrior]]. | |||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:15426.png|link=Deeptags]] | |||
[[Deeptags]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 2.40 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[Deepling Elite]], [[Deepling Warrior]]. | |||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:15645.png|link=Deepling Backpack]] | |||
[[Deepling Backpack]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 18.00 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[Deepling Tyrant]], [[Deepling Guard]]. | |||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:15453.png|link=Warrior's Shield]] | |||
[[Warrior's Shield]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 75.00 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[Deepling Elite]], [[Deepling Warrior]]. | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||