Bosses: Difference between revisions
From Grimhaven Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 139: | Line 139: | ||
! style="border: 1px solid black;" | Experience | ! style="border: 1px solid black;" | Experience | ||
! style="border: 1px solid black; width: 100%;" | Loot | ! style="border: 1px solid black; width: 100%;" | Loot | ||
|- | |||
| style="border: 1px solid black;" | [[Thorgrim]] | |||
| style="border: 1px solid black;" | [[File:Dwarf_Sorcerer.gif]] | |||
| style="border: 1px solid black;" | | |||
| style="border: 1px solid black;" | | |||
| style="border: 1px solid black;" | | |||
|- | |||
| style="border: 1px solid black;" | [[Rufatin]] | |||
| style="border: 1px solid black;" | [[File:Rufatin.gif]] | |||
| style="border: 1px solid black;" | | |||
| style="border: 1px solid black;" | | |||
| style="border: 1px solid black;" | | |||
|- | |- | ||
| style="border: 1px solid black;" | [[Apherumes Wife]] | | style="border: 1px solid black;" | [[Apherumes Wife]] | ||
Revision as of 18:57, 3 May 2024
Bosses
Custom Bosses
| Name | Looktype | Hitpoints | Experience | Loot |
|---|---|---|---|---|
| Thorgrim |
|
|||
| Rufatin |
|
|||
| Apherumes Wife | ||||
| Apherumes |
|
|||
| CreatureNAME | File:PICTURE.gif |












