Decorations: Difference between revisions
From Grimhaven Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 63: | Line 63: | ||
[[Golden Scarab Statue]] | [[Golden Scarab Statue]] | ||
| style="border: 2px solid black;" | 2.00 oz | | style="border: 2px solid black;" | 2.00 oz | ||
| style="border: 2px solid black;" | None. | |||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:18527.png|link=Dragon Eye]] | |||
[[Dragon Eye]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 28.00 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | None. | | style="border: 2px solid black;" | None. | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 11:00, 9 November 2024
| Name | Weight | Dropped By |
|---|---|---|
| 2.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 25.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 8.00 oz | None. | |
| 40.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | Scorchwing. | |
| 2.00 oz | Eternal Yeti. | |
| 2.00 oz | None. | |
| 28.00 oz | None. |