Decorations: Difference between revisions
From Grimhaven Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
| style="border: 2px solid black;" | 5.00 oz | | style="border: 2px solid black;" | 5.00 oz | ||
| style="border: 2px solid black;" | [[White Lion]]. | | style="border: 2px solid black;" | [[White Lion]]. | ||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:Black Knight Doll.png|link=Black Knight Doll]] | |||
[[Black Knight Doll]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 18.00 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | None. | |||
|- | |||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:Book of Vision.png|link=Book of Vision]] | |||
[[Book of Vision]] | |||
| style="border: 2px solid black;" | 22.00 oz | |||
| style="border: 2px solid black;" | None. | |||
|- | |- | ||
| style="border: 2px solid black;" | [[File:Eye of Apherumes.gif|link=Eye of Apherumes]] | | style="border: 2px solid black;" | [[File:Eye of Apherumes.gif|link=Eye of Apherumes]] | ||
Revision as of 20:23, 30 March 2025
| Name | Weight | Dropped By |
|---|---|---|
| 43.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | White Lion. | |
| 18.00 oz | None. | |
| 22.00 oz | None. | |
| 2.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 25.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 8.00 oz | None. | |
| 40.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | None. | |
| 5.00 oz | Scorchwing. | |
| 2.00 oz | Eternal Yeti. | |
| 2.00 oz | None. | |
| 28.00 oz | None. | |
| 9.40 oz | None. | |
| 4.50 oz | Horestis, Mummified Guardian, Roaming Mummy, Old Mummy, Ashmunrah, Dipthrah, Mahrdis, Morguthis, Omruc, Rahemos, Vashresamun, Mummy. | |
| 7.50 oz | None. | |
| 10.00 oz | None. | |
| 6.00 oz | None. | |
| 6.50 oz | None. | |
| 5.50 oz | None. | |
| 7.50 oz | None. | |
|
10.00 oz | None. |
